Największe zalety mebli ogrodowych z technorattanu

root_1251 0

 

Meble ogrodowe z technorattanu od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Kanapy, krzesła, stoły, leżaki i huśtawki wykonane z syntetycznego tworzywa zdobią tarasy i balkony domów prywatnych oraz zewnętrzne przestrzenie hoteli, ośrodków SPA i lokali gastronomicznych. Dlaczego to właśnie technorattanowe wyposażenie stało się liderem w swojej kategorii? Poznaj największe zalety mebli ogrodowych z nowoczesnego tworzywa!

Przede wszystkim: trwałość

Opady, ostre słońce, niska temperatura, wilgoć, zanieczyszczenia… Meble ogrodowe codziennie mają kontakt z czynnikami, które mogą negatywnie wpływać na ich strukturę. Wybierając meble z technorattanu, zyskujesz trwałe wyposażenie, które doskonale „radzi sobie” w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Syntetyczne tworzywo jest odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne, w tym wodę, promieniowanie UV i skrajne temperatury.

Brak impregnacji

Technorattan składa się z nieporowatych, zwartych włókien, które nie absorbują wody ani zanieczyszczeń. Z tego powodu utrzymanie mebli (nawet jasnych) w nienagannej czystości nie przysparza najmniejszych trudności. Ponadto, meble technorattanowe mogą przezimować bezpośrednio na tarasie albo w altanie przykryte jedynie lekkim pokrowcem.

Naturalność i design

Technorattan jest syntetycznym odpowiednikiem rattanu – egzotycznego surowca pozyskiwanego z giętkich pni palm rotangowych. Wysokiej klasy produkty (na przykład meble dostępne na stronie gardenspace.sk/zahradny-nabytok) charakteryzują się naturalnym, ciepłym wykończeniem idealnie pasującym do zielonej scenerii. Pleciona struktura w połączeniu z eleganckimi, nowoczesnymi formami nadaje meblom wyjątkowego uroku. Meble technorattanowe pełnią więc w ogrodzie podwójną funkcją: wygodnego wyposażenia oraz finezyjnej dekoracji.

Tags: