Publikacje

Zintegrowane systemy

Microsoft dynamics NAV to program, który bardzo ułatwia prace w niejednej firmie. Jest dedykowany firmom, które poszukują łatwego oprogramowania. Cały system microsoft dynamics NAV pozwoli wykorzystać wszystkie najnowsze możliwości, które pojawiają się na rynku oraz umożliwi dostosowanie się do kolejnych zmian.

NA CZYM POLEGA SYSTEM MICROSOFT DYNAMICS NAV

W systemie Navision rozbudowano kolejne funkcje, przydatne w każdej firmie produkcyjnej czyli finanse, księgowość, obsługę magazynów i produkcję. Zintegrowano je jako jedną bazę na jednej, wspólnej platformie.

MODUŁY, KTÓRE ROZSZERZAJĄ DODATKOWO FUNKCJONALNOŚĆ

SYSTEMU

Dodatkowo system rozszerzono o następujące modułu:

– pełna księgowość z wyszczególnionymi płacami i kadrami,
– faktury elektroniczne,
– zarządzanie grupą kapitałową,
– planowanie i rozliczenie produkcji,
– obsługa magazynów zewnętrznych,
– terminale produkcyjne i zarządzanie opakowaniami.

JAK TO DZIAŁA?

System doskonale działa na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy telefony. Aplikacja jest prosta i łatwa w obsłudze, udostępniona dodatkowo właśnie na urządzenia mobilne. Rodzaj tej aplikacji jest spójny i tak samo charakterystyczny jak obsługa normalnej wersji dostępnej na komputery stacjonarne. Jedynym wymaganiem jest posiadanie urządzenia o przekątnej minimum 7 cali. System dobrze działa zarówno na urządzeniach Apple jak i doskonale współgra z systemem operacyjnym Android.

PROWADZENIE FIRMY ZNACZNIE ŁATWIEJSZE

Firmy, które korzystają z mikrosoft dynamics NAV prowadzą swoją działalność szybko i sprawnie. Wspomniany program obsługuje wszystkie działania wykonywane w danej firmie. Wszystkie czynności są zakodowane w jednym miejscu i bardzo szybko można sprawdzić wszystko przy pomocy jednego kliknięcia.

CO ZROBIĆ BY ZAKUPIĆ SYSTEM

Jeśli chcemy zakupić oprogramowanie Navision, powinniśmy zwrócić się do renomowanego dystrybutora. Dystrybutor działający na terenie naszego kraju odsprzeda nam oprogamowanie erpnav.pl. To oprogramowanie dostosuje system do naszej działalności i zrobi naszą personalizację. Dzięki temu system będzie działał bez problemu i znacznie ułatwi nam pracę w naszej firmie.Dopiero dobre wykorzystanie oprogamowania erpnav.pl, spowoduje, że dana firma czy organizacja odniesie sukces. W ten oto prosty sposób firma będzie działać doskonale i w każdej chwili wszystkie jej działania będzie można od razu sprawdzić.

Przy oprogramowaniu erpnav.pl system będzie się doskonale sprawdzał.