Zainwestuj w luksus. Apartamenty Wille Tercja

root_1251 0

Jeszcze do niedawna prawdziwy luksus kojarzył się nam z pięknym apartamentem w centrum wielkiego miasta – cóż może być bowiem lepszego niż bezpośredni dostęp do wszelkiej maści sklepów, klubów, galerii handlowych oraz innych udogodnień, bez których niejednokrotnie nie wyobrażamy sobie życia, nieprawdaż? Okazuje się jednak, że na przestrzeni ostatnich miesięcy percepcja osób poszukujących własnego miejsca na ziemi, w którym to chciałyby one osiąść na dłużej nieco się zmienia. Coraz częściej kładą one nacisk na ciszę, spokój oraz bliskość natury. Szum wielkiego miasta po dłuższym czasie okazać się może dość męczący, a jak doskonale wiemy, nic nie zastąpi pobudki przy śpiewie ptaków oraz podmuchu rześkiego powietrza wdzierającego się przez uchylone okno.

Jeżeli to właśnie jest dla Państwa definicja luksusu, komfortu oraz prawdziwego wypoczynku, to z całą pewnością przypadną Państwu do gustu luksusowe apartamenty pod Warszawą, w Konstancinie, stanowiącye część inwestycji – Willi Tercja. Jest to obiekt położony w malowniczym miasteczku Konstancin-Jeziorna, które to zlokalizowane jest zaledwie dwadzieścia kilometrów od centrum Warszawy. Pozwoli to Państwu połączyć ze sobą przyjemne z pożytecznym – od teraz nie będzie problemem spędzanie całych dni na aktywnym wypoczynku, spacerach, czy też wycieczkach rowerowych, a kiedy zajdzie taka potrzeba wybranie się po zakupy, do pracy lub też poświęcenie czasu na realizację innych istotnych zobowiązań.

Lokalizacja to jednakże nie jedyny plus Willi Tercja. Budynek przyciąga coraz więcej zainteresowanych ciszą i spokojem klientów także swoim unikatowym wystrojem. Każdy z apartamentów przygotowany został z myślą o wymagających konsumentach, a więc nie zabraknie w nim eleganckich elementów dekoracyjnych, oświetleniowych, czy w końcu mebli z najwyższej półki dopełniających wizualnego kunsztu całości. Oczywiście pragniemy w tym miejscu nadmienić, że po wprowadzeniu się do obiektu będą Państwo mogli wystrój wnętrza poddać całkowitej transformacji, tak aby w możliwie jak najpełniejszym stopniu wpisywał się on w Państwa preferencje. Nic nie stoi na przykład na przeszkodzie, aby meble stanowiące podstawowe wyposażenie każdego z apartamentów wymienić na własne, przywiezione ze swojego wcześniejszego mieszkania lub domu.

Jeżeli zapragną Państwo wprowadzić się do Willi Tercja wraz ze swoimi pociechami, będą Państwo mogli mieć przekonanie graniczące wręcz z pewnością, że także one nie będą mogły w żadnym wypadku narzekać na nudę czy też brak zajęć. Poza znacznej powierzchni terenami zielonymi będą one mogły także korzystać z wygospodarowanej w ramach obiektu bawialni! Zabawa przebiegać będzie bez wątpienia w komfortowych warunkach, jako że budynek posiada własną kotłownię oraz jest odpowiednio zaizolowany, dzięki czemu niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz, w jego wnętrzu zawsze panować będzie przyjemna atmosfera. Jeżeli pragną Państwo uzyskać dodatkowe informacje odnośnie dostępnych w obecnej chwili apartamentów w Willi Tercja, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami – z radością udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji!

Tags: