Quick Step – opinie klientów  

root_1251 0

Dobrej jakości produkty zawsze znajdą swoich adoratorów. Często dzięki opiniom klientów inni zainteresowani decydują się kupić daną rzecz. W przypadku projektowania funkcjonalnej podłogi najważniejszym elementem jest wybór podłogi dostosowanej do potrzeb jej użytkowników. Mogą oni wybrać podłogi drewniane, kafelki, winyle czy też panele. Firmą, która produkuje panele najwyższej jakości jest firma Quick Step. Opinie klientów, którzy zakupili panele są wyśmienite stąd wiele osób zastanawia się co dokładnie oferuje marka Quick Step.

 

 

Quick Step moc możliwości

Firmą, które oferuje niezwykle funkcjonalne panele jest omawiany Quick Step opinie, które zbiera są godne podziwu. Jednak firma nie otrzymuje ich za darmo – to lata pracy włożonej w ciągłą poprawę parametrów paneli aby mogły cieszyć jak największe grono odbiorców dosłownie na każdym kroku. Jakie są najlepsze cechy, które oferują panele Quick Step?

 

Jedną z najważniejszych cech, która sprawia, że klienci decydują się na zakup paneli Quick Step jest ich niepowtarzalny wygląd. Jest to jedna z najlepszych alternatyw na rynku dla tradycyjnych, ciężkich i bardzo drogich drewnianych desek. Ultra lekkie, a zarazem wytrzymałe i tańsze panele podłogowe Quick Step na pierwszy rzut oka bardzo często mylone są z swoimi drewnianymi odpowiednikami. Marka oferuje szereg wizualnych wzorów do złudzenia przypominających drewno dębowe, bukowe czy jesionowe. Dodatkowo takie panele są o niebo łatwiejsze w montażu, utrzymaniu i pielęgnacji.

 

A jeśli już o montażu mowa. System Uniclic, w który zostały wyposażone wszystkie panele został autorsko skomponowany właśnie przez firmę Quick Step. Opinie dotyczące montażu paneli są zadowalające – panele montuje się bez używania żadnych klejów ani skomplikowanych narzędzi. Wystarczą podstawowe jak młotek i narzędzie do obcinania końców paneli. Wchodzą one jedne w drugie na zasadzie zatrzasków, które nazywane są systemem Uniclic. Dzięki temu podczas montażu paneli klient nie musi szukać pomocy u fachowców, którzy profesjonalnie zajmują się układaniem podłóg. W wyniku tego zaoszczędzi sporo pieniędzy, które może przeznaczyć na inne cele.

 

 

Podsumowanie

Wygląd i wygoda to nie wszystko. Panele Quick Step charakteryzują się znacznym stopniem odporności na uszkodzenia mechaniczne i zawilgocenia. Pokryte są specjalnymi powłokami, które chronią panele przed dostaniem się do ich wnętrza wody czy kurzu. Dzięki temu można nakładać je w praktycznie każdym pomieszczeniu domowym.

 

 

 

 

 

Tags: