Publikacje

Parapetówka w wielkim stylu

Wprowadzenie się do nowego domu to najlepsza okazja, żeby wreszcie zgromadzić wszystkich znajomych i porządnie uczcić otwarcie nowego rozdziału w życiu! Lato stwarza jeszcze więcej powodów do wspólnego świętowania – piękna pogoda, długie wieczory i okres urlopów to idealne warunki na zorganizowanie garden party. Jak przygotować ogrodową imprezę – parapetówkę, którą Twoi znajomi zapamiętają na długo? Sprawdź!

Menu

Dobra impreza jest równoznaczna z dobrym jedzeniem! Spotkanie na świeżym powietrzu nie może odbyć się bez aromatycznego i uwielbianego przez wszystkich grilla. Nowoczesne grille elektryczne albo gazowe posiadają multum dodatkowych funkcji, dzięki którym możesz przenieść na zewnątrz wszystkie walory domowej, w pełni wyposażonej kuchni. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz zarówno grille, które pozwolą Ci odkryć kulinarny potencjał, jak i akcesoria do grilla, które uprzyjemnią i ułatwią pichcenie na świeżym powietrzu. Warzywne szaszłyki, krewetki, grillowane awokado albo ser typu camembert będą ciekawą alternatywą dla ciężkich mięs i kiełbasek. Warto też wykorzystać sezonowe produkty, które dominują w naszym menu latem – sałatka owocowa serwowana w wydrążonym arbuzie,  warzywne i owocowe smoothies orzeźwią gości.

Dekoracje

Impreza odbywająca się na zewnątrz wcale nie musi być prowizoryczna. Dołóż wszelkich starań, aby stworzyć w ogrodzie przyjemną atmosferę i nastrój. W sklepach z artykułami domowymi możesz kupić niedrogo nietłukące się, ozdobne akrylowe naczynia, które do złudzenia przypominają prawdziwe szkło. Kolorowe girlandy rozwieszone nad stołem, duża ilość świec, sznury lampek i duże lampiony to absolutne must have na udanym garden party! Dzieła dopełni ulubiona, skoczna muzyka, która rozrusza towarzystwo.

http://absenting.com.pl/sposob-na-sukces-w-sieci/ http://thenaacotruck.com http://absenting.com.pl/analizy-sportowe-na-dzis/