Publikacje

Meble tarasowe ekskluzywne – co proponują topowi producenci?

Zaaranżowanie własnego tarasu na przestrzeń wypoczynkowa to dzisiaj prawdziwa przyjemność. Topowi producenci oferują nam wiele interesujących mebli i dodatków, które pozwolą na stworzenie tarasu naszych marzeń. Wśród oferowanych kolekcji znajdziemy wiele nowoczesnych i designerskich mebli, które z pewnością zachwycą domowników i odwiedzających nas gości.

 

W poszukiwaniu interesujących mebli

Jak dzisiaj tworzone są meble tarasowe? Ważne są innowacyjność i najnowsze trendy. Meble tarasowe ekskluzywne wykonywane są przede wszystkim z aluminium, technorattanu, ale też nowoczesnych siatek syntetycznych. Projektanci tworząc nowe kolekcje zwracają uwagę zarówno na wygląd mebla, jak i jego funkcjonalność. Efektem ich prac są meble spełniające nawet najwyższe oczekiwania klientów.

 

Meble modułowe – czy warto mieć je na własnym tarasie?

Jednymi z najchętniej kupowanych zestawów meblowych na taras są meble modułowe. Nowoczesna konstrukcja mebli pozwala na łączenie poszczególnych elementów i tworzenie obszernej sofy narożnej. Kiedy tylko zajdzie potrzeba meble można rozłączyć, tworząc mniejsze i bardziej kameralne komplety. Zaletą mebli modułowych jest możliwość ciągłych zmian na tarasie – to rozwiązanie idealne dla osób kreatywnych!

 

Piękno technorattanu na wyciągnięcie ręki!

Technorattan znany jest od dawna, jednak dzisiaj projektanci nadają mu nowe życie poprzez projektowanie nowoczesnych kolekcji. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z malowanego proszkowo aluminium – zapewnia to trwałość i lekkość konstrukcji. W zestawach technorattanowych znajdziemy piękne leżanki, fotele, krzesła, wiszące fotele w formie kokonów i wiele innych. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na uszkodzenia, przez co zakup ten będzie inwestycją na wiele lat.

https://schuylerlake.com http://o-kultury.pl https://esmeble.pl