Publikacje

Łóżka drewniane wprost od producenta

Zakup łóżka nie powinien być podejmowany pochopnie i w pośpiechu – od jakości tego mebla zależy nie tylko nasz spokojny sen, ale i zdrowie. Wybór łóżka jest kluczowy, aby każdego dnia budzić się wypoczętym i zdrowym. Jakie propozycje przedstawiają nam topowi producenci? Czy warto zainwestować w ramę łóżkową i osobno w odpowiedni materac? Czy łóżka oparte na ramie mogą być funkcjonalne?

 

Łóżko dopasowane do potrzeb

Podstawą w kunie łóżka jest jego dopasowanie do naszych potrzeb. Pierwsza decyzja powinna dotyczyć wyboru modelu – obecnie na polskim rynku znajdziemy łóżka oparte na ramie oraz łóżka rozkładane, które w ciągu dnia zmieniają się w wygodne kanapy. Wewnątrz takich rozkładanych łóżek znajdziemy wiele miejsca do przechowywania pościeli – dodatkowa przestrzeń może okazać się bardzo istotna szczególnie w niewielkich pomieszczeniach.

Jeśli zależy nam na wygodnym, klasycznym łóżku, warto zainteresować się łóżkami z litego drewna, które stanowią dzisiaj jedne z najchętniej kupowanych. Zastosowanie litego drewna nie jest niczym nowym, jednak obecnie projektanci i producenci nadają takim meblom interesujący design i dużą funkcjonalność. Jak to możliwe?

 

W poszukiwaniu piękna i funkcjonalności

Lite drewno pozyskiwane jest z sosen, dębów i buków w Polsce. Wysoka gęstość drewna sprawia, że jest ono odporne na wnikanie brudu, działanie wilgoci, ścieranie, zmianę koloru. Zanim jednak drewno trafi do pracowni stolarskich konieczne jest jego wyselekcjonowanie i wysuszenie. Firmy takie jak visby.pl zaproponują nam łóżka drewniane z wewnętrznymi skrzyniami na pościel oraz modele posiadające półautomatyczne stelaże. Szeroki wybór łóżek to jednak nie wszystko – klienci mogą uzupełnić swoje sypialnie również o inne meble z litego drewna, takie jak toaletki, szafy, komody czy niewielkie szafki nocne.

http://ngenuity.org http://absenting.com.pl/dopasowany-do-potrzeb-zestaw-garnkow/ http://venndo.pl