Funkcjonalny stół ogrodowy z technorattanu

root_1251 0

Meble technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem od wielu lat. Obecnie komplety takie oferowane są w nowej, odświeżonej wersji. Elementy akie jak stół ogrodowy z technorattanu doskonale wpiszą się w nowoczesne przestrzenie ogrodowe czy tarasowe, nadając charakteru i pozwalając korzystać z każdej wolnej chwili lata.

Stół ogrodowy z technorattanu – wysoka trwałość i elegancja

Meble technorattanowe łączą w sobie ponadczasowy wygląd, trwałość i odporność na uszkodzenia. Jest to zasługą zastosowania wysokiej jakości materiałów. Sofa ogrodowa czy też krzesła z technorattanu posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo, zabezpieczone przed korozją czy odkształcaniem. Dzięki aluminium znacząco zmniejsza się waga mebla, a jego podnoszenie nie jest kłopotem. Stół ogrodowy z technorattanu to jedna z wielu propozycji, którą znajdziemy w kompletach technorattanowych. Stoły posiadają aluminiowe stelaże, a wierzch mebla tworzony jest z syntetycznej plecionki o nieporowatej strukturze. Syntetyczny materiał zabezpieczono przed wilgocią, ścieraniem oraz przed działaniem promieni UV, przez co stół na długi czas zachowuje doskonałą prezencję. Uzupełnieniem jest szklany blat, który poprawia wygodę codziennego użytkowania mebla. Uzupełnieniem dla stołu powinny być komfortowe krzesła, również wykonane z technorattanu.

Stół ogrodowy z technorattanu w cieniu pergoli

Stworzenie letniej jadalni wymaga zakupu stołu, krzeseł, ale też zagwarantowaniu odpowiedniej ochrony przed słońcem. Najlepszym rozwiązaniem dzisiaj okaże się być pergola, która ochroni stół ogrodowy z technorattanu przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jak i mżawką. Pergola wznoszona jest modułowo, a na jej szczycie znajduje się dach wykonany z aluminiowych lameli. Poprzez ustawienie lameli sami decydujemy o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę.

 

 

Tags: