Publikacje

Design w ogrodzie

Design kojarzy się głównie ze sztuką, którą podziwiamy w galerii bądź w postaci reprodukcji w albumie. Designerskie przedmioty pojmujemy przede wszystkim jako artystyczne meble, które w niebanalnym stylu zdobią wnętrza, odwołując się do niesamowitych projektów i rozwiązań formalnych. Ale design wychodzi także na zewnątrz. Do promiennego ogrodu, na łono natury, pod czyste niebo. Na tarasy, na patio i do altanek. Wszędzie tam, gdzie stawiamy designerskie meble ogrodowe oraz efektowne rekwizyty dekoracyjne.

Designerskie meble wypoczynkowe do ogrodu

Gdzie znaleźć przykłady ogrodowego designu z najwyższej półki? Na pewno tutaj: zumm.pl. Kiedy już przekonamy się, że designerskie meble to elegancja sama w sobie, to przenieśmy je do swojego ogrodu. Meble wypoczynkowe do ogrodu zrobione z aluminium i posiadające atrakcyjną formę to strzał w dziesiątkę. To rewelacja estetyczna, która w niezwykłym tonie uatrakcyjni każdą przestrzeń i wzbogaci codzienne przebywanie na świeżym powietrzu. Na tym przecież polega istota designerskich przedmiotów używanych na co dzień. Mają one zmieniać zwykłą egzystencję w kierunku niezwykłości, piękna i wytworności. Aluminiowe meble wypoczynkowe, utrzymane w szarej kolorystyce, nawiązujące do najwybitniejszych wzorów artystycznych, to doskonały przykład ogrodowego designu.

Designerskie paleniska gazowe

Coraz częściej jako materiał do tworzenia designerskich przedmiotów wykorzystuje się drewno. Nic dziwnego, jego uroda ma ponadczasowy charakter i sens symboliczny, co ma wielkie znaczenie dla artystycznych projektów. Z pewnością jako designerskie można uznać palenisko gazowe z obudową z drewna teakowego. Zaprojektowane w formie ekskluzywnego stolika. Palenisko nie wytwarza żadnych iskier ani żadnego dymu. Wyposażone zostało w wbudowany palnik z możliwością regulowania wielkości płomieni.

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice