Publikacje

Białe aranżacje ogrodowe

Dzisiejsze wnętrza toną w bieli. Dotyczy to także ogrodów. Nie tylko w porze rozkwitania drzew owocowych i kwiatów. Bardzo modne stylizacje w bieli przenikają także do zewnętrznych stref wypoczynku. Mają one bardzo różny charakter. Począwszy od białych, minimalistycznych układów elementarnych figur i skończywszy na aranżacjach angielskich czy prowansalskich. Biel to przecież tabula rasa, którą możemy dowolnie zapisać.

Ogrodowy zestaw wypoczynkowy w białym kolorze

Biała altanka drewniana w angielskim stylu lub biały taras w duchu prowansalskim. W takich miejscach musi się pojawić ogrodowy zestaw wypoczynkowy, który dopełni całą stylizację. Stanie się tak, gdy wybierzemy biały komplet z technorattanu. Zestaw tego rodzaju sam w sobie stanie się ozdobą każdego miejsca, ale można go jeszcze pomysłowo udekorować. Lawendą w białych koszyczkach (także wiszących) czy białymi lub pastelowymi poduszkami. Jeśli zaś pociąga nas estetyka bardziej awangardowa, to połączmy biel z czernią w ramach jednej aranżacji. Wystarczą czarne donice technorattanowe i poduszki w tym samym kolorze, żeby zestaw technorattanowy przypominać zaczął nowoczesny obraz ogrodowy. Taki nieco w duchu ponadczasowej abstrakcji.

Zestawy ogrodowe i białe otoczenie

Zestawy ogrodowe, które otoczone są białymi petuniami, różami lub jaśminowcem? Tak! To przepiękna kompozycja, która stanie się realnością, gdy wybierzemy biały zestaw z technorattanu. Taka aranżacja udoskonali każdy ogród, także ten o komercyjnym przeznaczeniu. Biały zestaw technorattanowy można też przepięknie udekorować nowoczesnymi donicami cementowymi, które naprawdę zaskakują swoją prezentacją. Efektowną i spójną ramą dla białego zestawu będzie na przykład rabatka, na której zakwitnie biała smagliczka nadmorska czy przecudny złocień wielki.