Publikacje

Zmień swoją kuchnię z naklejkami

Naklejki na ścianę to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą nadać swojej kuchni oryginalny wygląd. Nowoczesne naklejki przebyły daleką drogę by stać się pełnowartościową dekoracją, po którą sięgają nawet wzięci projektanci, którzy doskonale wiedzą, że to proste rozwiązanie potrafi absolutnie zmienić charakter każdego pomieszczenia.

Naklejki na ścianę dają niepowtarzalną możliwość zaplanowania naszej kuchni z wybranym motywem przewodnim, który zostanie wydrukowany i naklejony na szkło zamiast płytek bądź drewna. Nie tylko będzie to doskonała dekoracja w kuchni, ale przede wszystkim bardzo praktyczne rozwiązanie, które spodoba się wielu osobom.

Ale to nie jedyny sposób na wykorzystanie naklejek w kuchni. Równie dobrze mogą stać się one dekoracją dla mebli kuchennych, lodówek czy innych sprzętów, których używamy na co dzień. Dzięki naklejkom tracą one swój klasyczny, typowy wygląd, jaki spotyka się w wielu innych domach, a stają się czymś absolutnie wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uzupełnieniem dekoracji będzie obraz (http://www.fototapeta24.pl/obraz) na przeciwległej ścianie, a jeśli starczy miejsca to zwykła laminowana fototapeta.