Publikacje

Zaczarowany ogród na wyciągnięcie ręki

Upalne popołudnia z książką na świeżym powietrzu, zapach świeżo skoszonej trawy, ciepłe promienie słońca rozkosznie ogrzewające twarz… Czas spędzony w ogrodzie dostarcza wiele przyjemności i codziennych uciech. Aby w pełni się nimi cieszyć, niezbędne jest zaaranżowanie pięknej przestrzeni.

Meble ogrodowe kluczem do szczęścia

Przygotowując się do sezonu letniego, warto odświeżyć swój ogród czy taras. Oprócz typowych ogrodniczych prac, podstawową kwestią jest zaopatrzenie się w komfortowe i praktyczne meble ogrodowe. Bello Giardino proponuje połączenie funkcjonalizmu i modnego designu, które są charakterystyczne dla technorattanowych mebli. Nasz ogród odżyje, jeśli wstawimy do niego komplet wypoczynkowy, który pomieści całą rodzinę i przyjaciół podczas lipcowego grilla. Dla miłośników samotnego relaksu w ciszy i spokoju idealnie sprawdzi się bujany kokon lub wygodny leżak.

Komfort i wygoda

Meble z technorattanu już od kilku sezonów cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Dlaczego? Przede wszystkim, technorattan to inwestycja na lata. Syntetyczne włókno jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, wilgoć, opady, wiatr oraz wysokie i niskie temperatury, przez co nie niszczeje i długo zachowuje nienaruszoną formę. Meble ze sztucznego rattanu nie wymagają impregnacji ani czasochłonnego czyszczenia. Wybór technorattanowych mebli to pewność najwyższej jakości.