Publikacje

Spontaniczne wyjazdy – co zrobić, żeby były udane?

Podobno spontaniczność jest domeną jedynie młodzieży, w której buzuje krew i górę zawsze bierze chęć przeżywania różnorodnych przygód. Nie oznacza to jednak, że nawet po kilku latach małżeństwa weekend we dwoje, wymyślony na poczekaniu oraz zorganizowany na szybko będzie niewypałem. Wybierz jedynie odpowiednie miejsce i… działaj!

Nie szukaj problemów na siłę

Jeśli podjęliście decyzję o spontanicznym wyjeździe nad morze, nie szukajcie problemów na siłę – spokojnie, wszystko jest możliwe, jeśli tylko czegoś chce się naprawdę mocno. W tym wypadku sprawdźcie pociągi czy autobusy, jeśli nie chcecie jechać samochodem. Zabierzcie jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak przybory toaletowe czy ubranie na zmianę i ruszajcie na podbój nowych, nieznanych terenów.

Rewal – noclegi są same w sobie niespodzianką

Jeśli dawno nie było cię w takich miejscowościach jak Rewal – noclegi, to możesz być mocno zaskoczony tym, jak zmienił się obraz tego miasteczka. Dzisiaj słynie przede wszystkim ze znakomitych pensjonatów, oferujących nie tylko bogate i przytulne pokoje, ale również serwujące niesamowite potrawy, wykorzystując tutejsze receptury. Too jednak nie wszystko – możesz tutaj również skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych.