Publikacje

Ponadczasowa elegancja w kuchni

Niezależnie od tego, czy stoimy przed wyzwaniem urządzenia kuchni, sypialni czy salonu, warto pamiętać o jednej zasadzie – elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Boazerie, barokowe wzory na tapetach czy zaokrąglone ściany są najlepszym przykładem na to, że ślepe podążanie za modą nie zawsze popłaca. Jak zaaranżować kuchnię, aby za kilka lat dalej prezentowała się nienagannie i ciekawie?

Kuchnie klasyczne angielskie

Styl, klasa i lekkość – oto kuchnie klasyczne angielskie! Meble inspirowane stolicą Szekspira łączą w sobie dopracowaną do perfekcji estetykę z funkcjonalnością. Nieodłącznym elementem angielskiej kuchni są białe lub waniliowe meble z drewna. Ozdobione frezowaniami i mosiężnymi gałkami fronty dekorują pomieszczenie, ale nie przytłaczają go. Ponadto, nie ma tutaj miejsca na niezagospodarowaną przestrzeń. Zabudowa obfituje w liczne szafki, przegródki, półeczki, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie każdego zakamarka. Aranżację dopełniają dodatki – ozdobne zazdroski w oknach, malowana porcelana wyeksponowana w kredensie, obrus z haftowaną aplikacją, świeże kwiaty w wazonie.

Retro

Styl rodem z poprzedniego stulecia na nowo podbija nasze serca i szturmem opanowuje wnętrza potwierdzając, że moda na vintage jest nieśmiertelna! Urządzając kuchnię retro, możesz pozwolić sobie na dużą swobodę i dać upust kreatywności! Zadowalający efekt pozwolą uzyskać Ci klasyczne meble z drewna o naturalnej barwie i strukturze. Frezowania, cokoły i ozdobne klamki są  małymi, ale wyrazistymi elementami dekoracyjnymi, których nie może zabraknąć na drewnianych frontach. Dopełnieniem całości będzie ozdobny okap, czarno-białe płytki na podłodze, ciepłe oświetlenie, babcine, wyszywane obrusy czy ozdobne patery. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz wiele ciekawych mebli, które pomogą Ci wykreować piękną i ponadczasową kuchenną aranżację.

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice