Publikacje

Nadszedł czas na zmiany

Wszystko i wszyscy wokół zapowiadają totalne zmiany i przemiany. Szczególnie wiosna to taki wyjątkowy czas, mobilizujący do odnowy na różnych poziomach. Metamorfozy ogarniają nasz wygląd i cielesność. Także naszego ducha i umysł. Pragniemy coś zmienić w samym myśleniu o nas samych i naszym życiu. Chcemy istnieć lepiej, piękniej i ciekawiej. Rzeczy, które do tej pory wydawały się nieporuszone, nagle odsłaniają swoje nowe oblicze i nowe możliwości.

Zmieniamy nasze miejsca

Odmieniamy także naszą przestrzeń, głównie tę życiową. Chcemy po prostu czegoś nowego, ładniejszego, lepszego, gdzie wreszcie poczujemy się sobą. Stąd się chyba biorą wiosenne porządki, których cudowną częścią jest pozbywanie się starych i nieużytecznych rzeczy, zaśmiecających nasze kąty i umysły.

Przy okazji sprzątania bowiem można uporządkować także swoje myślenie. Pozbyć się rzeczy, które wiążą się z czymś, o czym chcemy zapomnieć, do czego nigdy już nie wrócimy. Zacząć wszystko od nowa – oto sens wiosennej akcji-likwidacji. Oczyścić przestrzeń (również tę umysłową) na przyjście nowych i wspaniałych doznań.

Przedmioty zmieniające charakter miejsca

Kiedy już nasze kąty i zakątki są gotowe na odnowę, wprowadzamy tam nowe przedmioty. Takie, które nas w pełni zadowolą i zaczarują. Na wiosnę warto pomyśleć o przemianie skraju domu i ogrodu, który wcześniej nie był całkowicie wykorzystany.

W strefie pomiędzy salonem a wiosennym ogrodem ustawmy wygodne meble technorattanowe, które szybko staną się cudnym prezentem podarowanym sobie z okazji rozpoczynającej się nowej pory roku. Takie wygodne i pięknie sofy, fotele, krzesła i stoły – to także idealne meble ogrodowe dla restauracji. Odmienią nie tylko nasz prywatny ogród, ale także miejsce naszej pracy. Sprawią, że na wiosnę zmieni się dużo więcej, niż się spodziewaliśmy.

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice